CONFIDENCE FROM THE PAST, SOLUTIONS FOR THE FUTURE

OTOMOTİV SEKTÖRÜNÜN TAMAMLAYICI GÜCÜ

1993 yılından bu yana dünya otomotiv sektörüne hizmet veriyoruz. Bünyemize kattığımız şirketlerin sinerjik birleşmesi ile oluşan çeşitli üretim teknolojileri bilgimiz, ürün tasarım yetkinliğimiz ve global üretim tecrübelerimiz bizi Vites, Esnek kumanda telleri, Plastik, Metal ve Yay ürünlerinde Türkiye’nin önde gelen otomotiv tedarik sanayii şirketlerinden birisi haline getirmiştir.

48 yıllık otomotiv tecrübesi ile 15 ülkede üretim yaparak Türk Otomotiv Sektörünün global yıldızı olan Orhan Holding’in bir parçası olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Kuruluşumuzdan bugüne sadece finansal büyüklüğümüzü değil, aynı zamanda bilgi ve kabiliyetimizi de artırarak ilerlerlerken ailemiz 1.100 kişiye ulaştı. 

Sahip olduğumuz güçlü altyapı, sistemler ve sektör güveni ile bugün dünyanın önde gelen otomotiv üreticileri iş birliğinde uzun vadeli ve güçlü iş ortaklıklarımızı sürdürmekteyiz. 50 kişilik Arge ve mühendis ekibimiz ile hızlı değişen koşullara çevik çözümler sunmaktayız. Ürünlerin ve hatların tasarımlarının yanı sıra fonksiyon testlerini de şirket içinde yapabilme yetkinliklerine sahibiz.

 

Dikey entegrasyon yapımız ile ürettiğimiz ürünlerdeki bütün süreçlere hakimiz. Esnek ve dinamik yapımız ile sürekli gelişiyor ve geliştiriyoruz. Dünya’da Türkiye dışında üretim yaptığımız 4 kıta ve 4 ülkede dört dörtlük mükemmelliği yakalıyoruz. Çoğu güvenlik parçası olan ürünlerimizdeki sorumluluğumuzun bilincindeyiz. Sıfır hata kalite anlayışımız ile mühendislik ekibimizden, hatta montajı yapan ekip arkadaşımıza kadar hepimiz bu sorumluluğun bilinci ile yaşıyor ve kaliteyi yaşam tarzı haline getiriyoruz

 

Sürdürülebilir üretim ve işletme anlayışımız sadece bugüne değil yarınlara da olan sorumluluğumuz bilinci ile CO2 ayak izimizi düşürmek üzere çalışıyoruz. Otomotivde Arge ve tasarımdan, sıfır hata teslimata kadar müşteri değer zincirimizdeki tüm süreçleri kendi bünyemizde başarıyla yürütüyoruz ve her geçen gün geliştiriyoruz.

 

Sürdürülebilirlik yaklaşımımızla otomotivin geleceğini yakalıyoruz.

Ürünlerimiz Avrupa otomotiv piyasasında önemli bir pazar payını elinde bulunduruyor.

AVRUPADA ÜRETİLEN…

5

Her 5 Manuel Vitesli Araçtan 1’inde

Manual vites
mekanizmaları

4

Her 4 Araçtan 1’inde

Kaput ve Yakıt Telleri

8

Her 8 Araçtan 1’inde

Egzoz Braketleri

6

Her 6 Araçtan 1’inde

Yağ Seviye Çubuğu

ORAU tarafından üretiliyor.